9.12.2017 at 9.00 hod a 12.30 hod

3. kolo Pražského přeboru MINI – II., VI a VIII. liga

 

Slavia A :      sobota 9. prosince 2017, zač. 12,30 hod.       –     ZŠ Mikulova

soupeři    :     Meteor A, Mikulova A, Pečky, Olymp A, Střešovice B

hřiště A hřiště B
čas domácí hosté rozhodčí čas domácí hosté rozhodčí
        12 30 Pečky Olymp A  
13 00 Slavia A Střešovice B   13 00 Meteor A Olymp A  
13 30 Pečky Mikulova A   13 30 Olymp A Slavia A  
14 00 Střešovice B Meteor A   14 00 Slavia A Mikulova A  
14 30 Meteor A Pečky   14 30 Olymp A Střešovice B  
15 00 Pečky Slavia A   15 00 Meteor A Mikulova A  
15 30 Střešovice B Pečky   15 30 Mikulova A Olymp A  
16 00 Slavia A Meteor A   16 00 Mikulova A Střešovice B

 

Slavia B :      sobota 9. prosince 2017, zač. 09,00 hod        –    ZŠ Na Šutce

soupeři   :      Kometa C, Orion F, Benešov, Meteor B, Kometa D,

hřiště 3 hřiště 4
čas domácí hosté rozhodčí čas domácí hosté rozhodčí
9 00 Slavia B Kometa D   9 00 Kometa C Meteor B  
9 30 Benešov Orion F   9 30 Meteor B Slavia B  
10 00 Kometa D Kometa C   10 00 Slavia B Orion F  
10 30 Kometa C Benešov   10 30 Meteor B Kometa D  
11 00 Benešov Slavia B   11 00 Kometa C Orion F  
11 30 Kometa D Benešov   11 30 Orion F Meteor B  
12 00 Slavia B Kometa C   12 00 Orion F Kometa D  
12 30 Benešov Meteor B        

 

Slavia C :    sobota 9. prosince 2017, zač. 9,00 hod              –    ZŠ Mikulova

soupeři   :    Dansport C, Mikulova C, Dansport D, Slavia C, Mikulova D, Olymp D

hřiště A hřiště B
čas domácí hosté rozhodčí čas domácí hosté rozhodčí
9 00 Dansport C Olymp D   9 00 Mikulova C Mikulova D  
9 30 Slavia C Dansport D   9 30 Mikulova D Dansport C  
10 00 Olymp D Mikulova C   10 00 Dansport C Dansport D  
10 30 Mikulova C Slavia C   10 30 Mikulova D Olymp D  
11 00 Slavia C Dansport C   11 00 Mikulova C Dansport D  
11 30 Olymp D Slavia C   11 30 Dansport D Mikulova D  
12 00 Dansport C Mikulova C   12 00 Dansport D Olymp D  
12 30 Slavia C Mikulova D        

 

 

Season 2017/2018