Komentář dětí k prvnímu dni ze soustředění.

• Led
    20

Pražský přebor 6. kolo mladší žákyně

Přinášíme výsledky ze 6. kola Pražského přeboru, hraného v sobotu 14.1.2017 na Praze 4 v ZŠ Mráčkova. I přes nepříliš přesvědčivý výkon (že by ještě následky pátku třináctého…?) jsme uhájili účast ve třetí lize a o další postup budeme hrát zase až 4. března. výsledkový servis sety míče 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set 1 Španielka… Read More

• Led
    20

Pražský přebor 6. kolo starší žákyně

Tak se můžeme s radostí podívat na výsledky z právě uplynulého víkendu, přesněji neděle 15.1.2017, kde starší žákyně s úspěchen zabojovaly ve třetí lize : výsledkový servis sety míče   1.set 2.set 3.set 4.set 5.set 1 Španielka Slavia 2 0 50 34   25 12 25 22             2 Dansport… Read More

• Pro
    26

Pražský přebor 5. kolo mladší žákyně

Také v 5. kole se našim mladším žákyním podařilo odehrát výborný turnaj, suveréně jsme obhájily účast ve třetí lize a jenom díky naší tradiční „bolesti“ – špatným vstupům do turnaje v podobě prohraného prvního zápasu – a díky využití domácího prostředí postoupilo Joky a ne naše hráčky. Tak až příští rok……… výsledkový servis sety míče… Read More

• Pro
    26

Pražský přebor 5. kolo starší žákyně

Vánoční dárek Poslední letošní turnaj starších žákyň přinesl týden před Štědrým dnem pro všechny naše fandy nádherný vánoční dárek v podobě postupu do III. ligy…..!  Turnaj hraný v Karlíně na Meteoru přinesl následující výsledky : zápas :    Slavia – Joky             3 : 1      (25:14,  25:19, 20:25, 25:21) zápas:     Meteor – Slavia      3 : 2    … Read More

• Pro
    8

Pražský přebor 4. kolo starší žákyně

Přehled výsledků a celkové umístění v turnaji Pražského přeboru starších žákyň, 4, kolo, hrané u nás v domácím prostředí v neděli 4.12.2016    :   výsledkový servis sety míče   1.set 2.set 3.set 4.set 5.set   1 SAVO SK Slavia 3 0 79 65   25 23 25 15 29 27          … Read More

• Lis
    29

Pražský pohár – 3. kolo

V neděli 27.11.2016 proběhlo 3. kolo Pražského poháru, hrané opět pod pořadatelskou taktovkou ZŠ Mikulova. Jako obhájci předchozích vítězství jsme tentokrát přijeli oslabeni díky náporu zranění, nemocí a absencemi způsobených dalšími rušivými vlivy (školy v přírodě, předvánoční výlety a podobné). Další ránu mužstvu zasadili trenéři svým rozhodnutím o způsobu hry – hrálo se s přebíháním,… Read More

• Lis
    22

Úspěšný víkend

Úspěšný víkend za námi! Mladší žákyně v sobotu ovládli IV. ligu, vyhráli obě utkání a to 2:1 po nervy drásajícím závěru třetího setu a pohodlném vítězství 3:0 a postupují do III. ligy! Starší žákyně v neděli ovládli pro změnu V. ligu, kde urvali plný počet bodů (6) na domácí palubovce a po dvou vítězstvích 3:0… Read More

• Zář
    7

VC Prahy

O uplynulém víkendu, tj. 3. a 4. září jsme se zúčastnili VC Prahy mladších a starších žákyň. Mladší žákyně, nepodali zrovna optimální výkon i když v základní skupině byli hratelní soupeři, ale nemoci nám znemožnili postavit silné družstvo. Bohužel ani v jednom utkání se nám nepodařilo uhrát jediný set. Takže jsme ve výsledku byli nuceni… Read More