Srp
28

Soustředění 2018 – den 4.

Dnes dopoledne jsme se učili smečovat, podávat a postavení na hřišti. Na začátku odpoledního tréninku jsme běhali a cvičili na fotbalovém hřišti, na kondičce jsme skákali přes překážky a celkově posilovali.

Po náročných trénincích jsme večer běželi orientační závod podle mapy. Sice jsme se ztratili, ale stejně jsme si to užili.

Jituška ♥

Dnes po večeři byl orientační běh. Rozdělili jsme se do skupin po pěti a vyrazili. Našli jsme první dva lampionky, ale u třetího jsme se všichni sešli a nic jsme nenašli. Už se začalo stmívat a furt nikdo nic nenašel a ani jsme nevěděli kudy jít dál. Všechny týmy se zastavili u sebe a začali jsme se domlouvat co dál. Najednou se proti nám objevili dvě postavy – zjistili jsme, že je to Oskar s Terkou. Přepočítali nás a nejkratší cestou jsme vyrazili domů. Šli jsme kopcem dolů ke zvláštní tajemné továrně kolem které jsme po špičkách proběhli. Měli jsme sice strach, ale za chvíli jsme došli na asfaltku, která nás dovedla až k penzionu, kde na nás netrpělivě čekal zbytek trenérů.

Áďa (Bambi)

 

Trenérská vsuvka: 

Právě teď (21.54 SEČ) přišla malá Laura s velkým problémem : Verča chtěla večer namazat bolavá záda, jenže už usnula (i s nedojedeným jablkem v ruce) a co s tím mají dělat (vyřešeno radou – jablko dojíst, Verču nebudit).

-IK-